Uloveno

ZNAČKA LI-LA

Oblečení a doplňky od českých i slovenských tvůrců jsou skvělé. Bohužel se mi zdá, že se jim stále nedostává tolik pozornosti, kolik si zaslouží, a proto bych jim chtěla pomoci alespoň tak, že o nich napíšu. Možná, že až příště budete váhat nad nákupem, narazíte právě na tenhle článek a rozhoupáte se tím správným směrem.

Pro svou první „recenzi“ jsem si vybrala značku Li-La. Stojí za ní sympatická Markéta, která sebrala odvahu a rozhodla se rozjet nejisté podnikání v oblasti módy. Začala prodávat na Fleru a stále je mu věrná. Její zákaznice jsou spokojené, jak můžete číst v sekci Hodnocení. O vlastní nákupní zkušenost se s vámi ráda podělím i já.

PROČ JE LI-LA ÚSPĚŠNÁ?

Tak to je otázka. Trošku se nad tím pokusím zamyslet…

  • Dělá to, co ji baví… a je to vidět!
  • Začala dělat výrobky, které na trhu nebyly lehce k dostání. Kdo z vás někdy sháněl elegantní a zároveň pohodlné tričko do práce nebo na nějakou speciální příležitost, tak ví, jak je to těžké. Obchody kolem nás jsou sice plné zboží, ale kdo má na to nekončící hledání nervy? Když najdete sedící střih, nelíbí se vám barva. Když najdete zajímavou barvu, nezdá se vám kvalita materiálu…
  • Barevná a vzorová rozmanitost. Neokouká se to.
  • Nové střihy. Snaží se neustále posouvat dál a hledat nové možnosti.
  • Zboží předvádí na sobě. Ukazuje tak, jak ve skutečnosti padne a hrdě ho prezentuje.
  • Fotky. Když prodáváte výrobky na internetu, je to jedna z nejdůležitějších věcí. Zákazník si vaše produkty koupí, když se mu budou líbit. Musí je proto vidět ze všech stran a úhlů pohledu. Dostatek světla a nerušivé pozadí by mělo být samozřejmostí.
  • Exkluzivní balení. Pokud chcete někomu udělat velkou radost, tak je balíček od Li-La ideální. Obdarovaný totiž získá pocit, že si rozbaluje dárek balený s láskou. A věřte, že to je podstatně jiný zážitek, než když si jen vytáhnete dárek z obyčejné dárkové tašky.

JAK HODNOTÍM NÁKUP?

Po dlouhém vybírání jsem si objednala celkem 3 kousky, které krásně zapadnou do mého šatníku. Jednalo se o 2 jednobarevná trička stejného střihu. Obě mají dlouhé rukávy a výstřih ve stylu voda. Vypadají elegantně, ale zároveň mi poskytnou komfortní pocit při nošení díky svému pružnému materiálu (95% viskoza, 5% elastan). Zvolila jsem neutrální barvy – šedou a černou. Jsou to přesně ty topy, které si můžete vzít téměř k čemukoli a nešlápnete vedle. Pokud máte výrazné sako či vzorovanou sukni, kterou chcete nechat vyniknout, nebo si chcete vzít jiný výrazný prvek, taková trička prostě potřebujete.

Třetím zakoupeným kusem je tričko nekomplikovaného střihu s divočejším vzorem. Krásně ho využiju ke světlému saku a k džínům na volný čas nebo k černým kalhotám či sukni do práce. Obvykle takhle výrazné vzory nevyhledávám, ale tahle kombinace si mě získala.

Objednávku jsem udělala na Fleru. Kdo tam běžně nakupuje, ví, že je potřeba počkat na potvrzení objednávky ze strany prodejce, až pak lze za zboží zaplatit. V tomto případě bylo potvrzení neskutečně rychlé. Do 4 minut jsem měla dokonce i odpověď od Markéty, která mi potvrdila, že mi trička v uvedené velikosti ušije a poděkovala mi za objednávku (podotýkám, že jsem nakupovala v pozdních večerních hodinách). Když zboží odesílala, opět mi napsala zprávu a online jsem mohla sledovat i cestu balíčku. Komunikace byla prostě na jedničku.

Zážitek při rozbalování je kapitola sama pro sebe. Když roztrháte papírovou obálku, která chrání krásnou bílou krabičku s růžovou mašlí, tak zažíváte pocit, který je srovnatelný s tím, co zažívá malé dítě na Vánoce. Uvnitř balíčku najdete kartičku s milým vzkazem a další stuhu, pod kterou je šustivý papír přelepený nálepkou se jménem značky. Pod touto vrstvou se už ukrývají nejen trička, ale také sladká pozornost. Kromě toho ucítíte příjemnou vůni, která vás očaruje.

Sečteno a podtrženo… výrobky od Li-La jsou moc fajn a je vidět, že si všech svých zákazníků váží a snaží se jim poskytnout i něco navíc. Těším se, až trička začnu nosit a značku Li-La doporučuji!

Pokud nechcete přijít o další recenzi nebo článek, sledujte můj Facebook nebo Instagram. Najdete mě i na Youtube.